PRZEDSTAWIAMY
W NASZYCH CIĄGNIKACH JAPOŃSKĄ
TECHNOLOGIĘ

NASZE CIĄGNIKI

SOLIS jest liderem w zakresie innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla branży rolniczej oraz producentem szerokiej gamy ciągników, w tym ciągników kompaktowych, użytkowych oraz ciągników do uprawy roli o wąskim rozstawie kół, itd. Nasze maszyny sprawdzają się na każdym polu i w każdym zadaniu. Nasze konkurencyjne cenowo ciągniki występują na rynku w kilku wariantach: seria S, seria N i seria H. Każdy ciągnik SOLIS to idealny sprzymierzeniec do zadań przemysłowych, jak również do tych związanych z rolnictwem.
SOLIS jest znany z konkurencyjnych cenowo ciągników oraz tego, że produkty firmy nie posiadają żadnych wad produkcyjnych. Ponadto firma bardzo restrykcyjnie przestrzega najwyższych standardów jakości. SOLIS ITL (SOLIS) posiada międzynarodowe certyfikaty jakości, między innymi: ISO 9001:2008 / ISO 140001:2004 / ISO TS 16949 / ISO 14001:2015 / ISO 9001:2015.
Dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom technologiczym ITL (SOLIS) wspiera rozwój rolnictwa w ponad 150 krajach na całym świecie. Obecnie firma znajduje się w gronie trzech największych producentów ciągników w Indiach i pięciu największych producentów tego rodzaju sprzętu na świecie. Dzięki największemu na świecie zakładowi produkcji ciągników w Hoshiarpur w Indiach, SOLIS wspomógł i ułatwił codzienną pracę już 100 000 rolników na całym świecie.click this link nowclick to visittop replica watchbest quality replica watchtelefoonhoesjes kopenboutiques

Ciągniki Solis serii S

Seria niezwykle wytrzymałych kompaktowych ciągników SOLIS, która zachwyca użytkowników swoją mocą i wydajnością. Jest wyposażona w zestaw narzędzi pozwalający na wykonywanie wszechstronnych zadań na roli i w gospodarstwie.

Ciągniki Solis serii N

Seria ciągników SOLIS o wąskim rozstawie kół gwarantuje maksymalną wydajność przy skomplikowanych i wymagających pracach polowych. Synchroniczny układ zmiany biegów zastosowany w tym ciągniku w połączeniu z wąskim rozstawem kół zapewnia łatwość obsługi pojazdu i tym samym uzyskanie optymalnej mocy i wydajności.

Dostępne
Wkrótce