Targi w Poświętnym dobiegły końca! 

Dziękujemy za wszystkie odwiedziny naszego stoiska. Cieszymy się, że mimo niesprzyjającej pogody przez dwa dni 13-14 czerwca znaleźliście czas na rozmowy i spotkania z nami. Wasze zainteresowanie oraz pozytywna energia są dla nas najlepszą motywacją do dalszego działania.Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach branżowych!
Poniżej kilka ujęć z naszego stoiska